Scroll Top

Parama verslo pradžiai

Bet kokios naujos idėjos pirmas žingsnis – parama verslo pradžiai. Tik turint investicijas galima tobulinti veiklą, ją pradėti, plėsti. Šiuo metu paramos galimybių yra tikrai daug, tad kiekvienai reikia skirti kuo daugiau dėmesio, kad rasta – tiktų labiausiai. Svarbiausia, kad ji būtų gaunama labai lanksčiomis sąlygomis ir tuo pačiu ją grąžinti būtų galima lengvai. Bet kokiam verslui reikia lankstumo. Ypač – finansinėje sferoje.

info@laikasprojektui.lt

+370 666 32666

Parama verslo pradžiai: investicijos ir kitos pagalbos

Pradėjus ieškoti paramos verslo pradžiai pamatysite, kad ji yra dviejų šaltinių. Ją teikia valstybė arba privatūs verslai.

Valstybės teikiamos paramos yra:

  • Įvairios dotacijos. Jos dažniausiai yra skirtos verslo plėtrai, tačiau galima rasti orientuotų ir į verslo pradžią.
  • Mokestinės lengvatos.
  • Taip pat valstybė siūlo įvairias skatinimo programas, kurios skirtos verslo pradžiai bei plėtrai.

Privatūs verslai dažniausiai siūlo paskolas. Jų palūkanos tikrai ne visada yra didelės. Galiausiai, kartais tai yra vienintelė galimybė, tad detaliau domėtis – verta.

Tiesa, parama turėtų būti gaunama kartu su žiniomis. Tik tokiu atveju ją pavyks tinkamai išnaudoti.

Verslo inkubatoriai

Bene pats geriausias pasirinkimas tiems, kuriems reikia palaikymo – verslo inkubatoriai. Jie ne tik teikia finansinę pagalbą, tačiau ir mentorystę, gali palaikyti, kai kyla kokie nors nesklandumai, galiausiai, gali padėti aplink save suburti žmones, kurie lygiai taip pat siekia verslo plėtros. Tariantis viskas yra kur kas paprasčiau.

Valstybės siūlomos paramos

Pasikartosime, kad valstybės siūlomos paramos yra puiki galimybė išdrįsti pradėti savo veiklą. Jos dažniausiai yra siūlomos labai lanksčiomis sąlygomis, tad turintiems gerų idėjų, tačiau bijantiems finansinių nuostolių – tai yra puikus pasirinkimas. Tokia parama verslo pradžiai dažniausiai yra su saugumo garantija.

Mokymai

Svarbu ne tik gauti paramą, tačiau ir žinoti – kaip tinkamai ją reikia panaudoti. Tam labai pagelbėja įvairūs mokymai. Rinkitės tokius, kurie yra orientuoti į verslo kūrimo pradžią arba plėtotę. Čia gausite daug žinių. Jos padės ne tik geriau paskirstyti gautas pajamas, tačiau taip pat ir tinkamai apgalvoti kitus, ne tik finansinius, veiklos puoselėjimo žingsnius.

Socialinių tinklų plėtojimas

Komunikuojant galima ne tik parama verslo pradžiai, tačiau ir gaunamos kitos geros idėjos, kurios padės suburti apie save tokių pat žmonių, kuriems rūpi panašūs dalykai, ratą. Tai yra labai gerai. Tikėtina, kad tuomet esant klausimams – atsakymai ateis pas jus pačius.

Pagalba iš mentorių

 

Būtinai verslo pradžioje ir norint jį plėsti – tarkitės su mentoriais. Tai tikrai nėra specialistai, kurie tik motyvuoja. Jie turi daug žinių, kurios padės tinkamai išnaudoti esamus resursus.

Parama verslo pradžiai – tik viena iš verslo plėtros galimybių

Ar tikrai tik parama verslo pradžiai yra būtina, kad bet kokia veikla būtų pradedama? Žinoma, kad finansiniai ištekliai dažnai yra vienas svarbiausių naujos veiklos pradžios žingsnių. Tačiau reikia vertinti ir daugiau niuansų.

  1. Rinkos tyrimai.
  2. Idėjos generavimas.
  3. Parama verslo pradžiai.
  4. Vėliau – parama verslo plėtotei.
  5. Marketingo planas.
  6. Komunikacijos turinys.
  7. Verslo techninių parametrų detalizavimas.

Gera, apgalvota bei įvertinta parama verslo pradžiai padės jums stabiliai žengti naujus žingsnius rinkoje. Visada yra rizika, tačiau jos bijoti nereikia. Bet kokioje situacijoje yra išeitis. Ar gebėsite ja pasinaudoti – dažniausiai priklauso nuo Jūsų lankstumo.

 

KONTAKTAI
užklausos formA
© Visos teisės saugomos, Laikas projektui. Sprendimas: Virtualus pasaulis