Scroll Top

Parama verslo kūrimui

Kokia parama verslo kūrimui labiausiai tinka Jūsų veiklos atveju? Atsakymo nėra vieno. Šiuo metu paramų galimybių yra gana daug, tad kiekvienas verslininkas turėtų detaliau jomis domėtis, kad rasta tiktų ir patiktų labiausiai. Geriausia, kad galimybė auga. Verslai turėtų augti kartu. Svarbiausia yra nebijoti domėtis investicijomis, kadangi laiku jomis pasinaudojus galima ženkliai pralenkti savo konkurentus.

Parama verslo kūrimui ir kiti veiklos žingsniai

Parama verslo kūrimui yra tik viena ir naujo verslo pradžios sudedamųjų dalių. Jų yra kur kas daugiau. Kuo įvairesnės bus įvertintos – tuo didesnė tikimybė, kad patys pirmi verslo žingsniai bus stabilūs. Žinoma, normalu, kad eigoje gali kilti rizikos. Kovoti su jomis yra daug metodų. Svarbiausia – nebijoti.

Finansinė parama

Dažniausiai bet kokios idėjos įgyvendinimo darbai prasideda nuo finansinio stabilumo. Taigi, reikalinga parama verslo kūrimui. Dažniausiai yra minimo dvi opcijos – privatūs šaltiniai bei valstybės teikiama parama.

Finansinė parama verslui galima iš kelių skirtingų šaltinių:

  1. verslo paskolos;
  2. verslo plėtros skatinimo programos;
  3. investicijos iš angelų investuotojų;
  4. rizikos kapitalo fondai.

Mentorystės programos

Finansinė parama verslo pradžiai – tik vienas iš stabilumo garantų. Taip pat reikia pasidomėti mentorystės programomis, kurios gali padėti kur kas drąsiau žengti pačius pirmus žingsnius. Mentoriai – ne tik motyvuoja. Jie padeda nepasiklysti informacijos jūroje bei išgryninti savo planus, tikslus, uždavinius.

Verslo strategija

Būtinas apgalvotas verslo žemėlapis, kuris gali padėti Jums tikslingai siekti savo tikslo. Įgyvendinant bet kokias verslo idėjas reikia plano. Negalima imtis padrikų žingsnių, kadangi vėliau galima pačiam susipainioti savo idėjose. O kur dar netinkamai apgalvotas komunikacijos arba marketingo planas…

Rinkos tyrimas

Parama verslo pradžiai turi būti ne tik finansinė, tačiau ir strateginė. Svarbu yra atlikti rinkos tyrimus, kurie gali padėti geriau suprasti savo verslo situaciją, konkurentus. Tokiu atveju bus galima sėkmingai ieškoti tinkamiausių veiklos puoselėjimo metodų ir galimybių.

Teisinė parama verslui

Būsimam verslininkui reikia suburti komandą, kurioje dirba patys geriausi savo sferos profesionalai. Ne tik buhalteriai, marketingo specialistai, tačiau ir teisininkai. Pastarieji yra itin svarbūs, kadangi jie gali padėti išnarplioti bet kokias situacijas.

Verslo tinklai

Galiausiai, reikia megzti tinklus, kurie gali padėti suburti panašių asmenų bendruomenę. Gera, kad bus galima tiksliai žinoti kur kreiptis, kai pagalbos reikia.

Parama verslo kūrimui: šaltiniai

Parama verslo kūrimui gali būti labai įvairi. Pirmiausią ją gali teikti valstybė. Šiuo metu siūloma tikrai gana daug pačių įvairiausių programų, kurios yra skirtos verslo pradžiai arba plėtotei. Taip pat reikia domėtis ir mokestinėmis lengvatomis, kurios dažniausiai siūlomos pradedantiesiems verslininkams. Nežinojimas, deja, neatleidžia nuo atsakomybės, taigi, nekompensuoja to, ką galite prarasti. Dėl to – domėtis labai svarbu.

Yra ir įvairūs privatūs šaltiniai, kurių teikiama parama verslo kūrimui daugeliui yra tikras išsigelbėjimas. Tiesa, tokios paramos dažniausiai siūlomos su gana didelėmis palūkanomis, tad reikia įvertinti rizikas. Taip pat svarbu domėtis sąlygomis, kurios yra teikiamos. Esame tikri, kad žinant smulkmenas net ir pačios griežčiausios sąlygos nebus baisios. Svarbiausia yra rizikos prisiėmimas.

Tinkamai pasirinkta parama verslo kūrimui padės Jums drąsiai žengti naujus žingsnius veikloje. Svarbiausia – galimybės. Jos tikrai yra. Tik vieni verslai drąsesni, jomis naudojasi, o kiti – bijo. Koks verslininkas esate Jūs?

 

KONTAKTAI
užklausos formA
© Visos teisės saugomos, Laikas projektui. Sprendimas: Virtualus pasaulis