Scroll Top

Finansavimas verslui

Koks yra pats geriausias finansavimas verslui? Atsakymo nėra vieno. Paprasčiausiai skiriasi verslui ir tuo pačiu verslininkų poreikiai. Kol vienam svarbiausia yra gauti lanksčias paskolos sąlygas, tuo tarpu kitiems norisi mažiausių palūkanų. Vieni verslai yra labiau rizikingi, kiti – mažiau, tad reikia ieškoti tokios opcijos, kuri geriausiai atitinka konkretaus verslo poreikius. Tokiu atveju finansų galimybes padės sėkmingai žengti pačius pirmus naujos veiklos žingsnius. Arba, žinoma, jos tobulinti.

info@laikasprojektui.lt
+370 666 32666

Finansavimas verslui – tik viena iš plėtros galimybių

Finansavimas verslui: šaltiniai

Šiuo metu finansavimas verslui galimas iš labai skirtingų šaltinių. Kuo jų daugiau – tuo geriau, kadangi tuomet kiekvienas verslas ir verslininkas ras tą, kuris geriausiai tinka jo atveju.

Verslo paskolos

Verslo paskolos yra gaunamos iš privačių asmenų, verslų, kurie skolina su palūkanomis. Dažniausiai palūkanos nedžiugina, tačiau reikia suprasti, kad tai gali būti investicija. Svarbiau nei palūkanos dažniausiai yra paskolos teikimo sąlygos. Reikia į jas kuo detaliau įsiskaityti, klausti, jeigu tam tikri niuansai Jums neatrodo aiškūs. Tik tokiu atveju paskolos paėmimas – bus geras žingsnis, investicija, kuri gali padėti Jums daugiau uždirbti ateityje.

Verslo plėtros skatinimo programos

Valstybė teikia labai įvairias verslo plėtros skatinimo programas. Jų teikiama nauda – finansavimas verslui ir tuo pačiu visos kitos, ypač teisinės pagalbos, kurios gali padėti tinkamai ir legaliai atlikti įmonės steigimo bei plėtotės žingsnius.

Investicijos iš angelų investuotojų

Visada galima rasti investuotojus, kurie mato, kad Jūsų verslo idėja yra verta dėmesio. Tokiu atveju paskolos teikiamos taip pat lanksčiomis sąlygomis. Reikia įvertinti, kad dalis verslo tuomet atitenka investuotojams. Taigi, svarbus daryti aiškias sutartis, kuriose bus apibrėžtos savininkų dalys bei kompetencijos.

Rizikos kapitalo fondai

Galiausiai, yra rizikos kapitalo fondai. Kad jie neštų jums kuo daugiau naudos – reikia kuo detaliau įsiskaityti į teikiamų paslaugų sąlygas, žinoma, įvertinti rizikas ir tuo pačiu galima nesėkmės atvejį.

Finansavimas verslui – tik vienas iš veiklos pagrindų

Daugeliui atrodo, kad svarbiausia yra geras finansavimas verslui. Žinoma, kad finansinis stabilumas yra labai didelė pagalba tokiu atveju, kai norisi, kad veikla būtų puoselėjama sėkmingai. Tačiau yra kur kas daugiau komponentų, kurie prisideda prie sėkmingos verslo pradžios ir tolimesnio jo puoselėjimo.

  • Finansavimas verslui. Šaltinių daug, tad kiekvienas verslas renkasi tą, kuris jam labiausiai priimtinas.
  • Mentorystės programos. Jos padės jaustis saugesniu, kai kyla nesklandumai. Pagalba – visada šalia.
  • Patikima komanda. Geri buhalteriai, teisininkai bei marketingo specialistai – Jūsų verslo sėkmės garantija.
  • Verslo strategija. Svarbu apgalvotas planas. Jis padės Jums stabiliai žingsnis po žingsnio siekti tikslo.
  • Rinkos tyrimai. Jie yra būtini. Tik atlikus rinkos tyrimą verslą imtis verslo.
  • Verslo tinklai. Megzkite pažintis. Niekada negalite žinoti – kada jos Jums pasitarnaus.

Finansavimas verslui yra geras pasirinkimas ir tokiu atveju, kai pradedama nauja veikla, ir tuomet, kai plečiama jau esama. Svarbiausia įvertinti rizikas ir kuo drąsiau priimti tinkamus sprendimus. Jie gali būti rizikingi. Tačiau daugeliu atvejų rizikuoti tikrai verta.

KONTAKTAI
užklausos formA
© Visos teisės saugomos, Laikas projektui. Sprendimas: Virtualus pasaulis